Günümüzde trafik, yoğun iş temposu, kalabalıklaşan şehirler, insanların hayatını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle insanların hayatını kolaylaştıran birçok hizmet sektörü ortaya çıkmıştır. Nakliye hizmeti de insanların yükünü hafifletmek, zor ve zahmetli olan taşınma işlerini kolaylaştırmak için günümüzde olmazsa olmaz hizmet sektörlerinden birisidir.

Ömerli Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliye hizmeti; ev, büro, villa, ofis, parça eşya gibi taşıma gibi işlerde tüm eşyaların bir yerden alınıp; istenilen adrese ulaştırılması işlemidir. Nakliye hizmeti kelime anlamı ile eşyaların taşınması olarak düşünülse de profesyonellik ve deneyim gerektirir.

Adana evden eve nakliyat firması olarak, uzman ve deneyimli elemanlarımız ile nakliye hizmetlerini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz nakliye hizmetleri ve detayları hakkında güncel bilgiler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye hizmetlerinde tercih edilecek firma, oldukça önemlidir. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde nakliye hizmetlerinin yapılabilmesi için firmanın, sertifikalı ve garantili hizmet vermesine dikkat edilmelidir. Firmamız, yılların deneyimi ve tecrübesi ile şehirlerarası nakliye işlemlerini uzman ve deneyimli elemanları ile garantili ve sertifikalı olarak hizmet veren Türkiye’nin en iyi nakliye firmalarından birisidir.

Nakliye işlemlerinde amacımız, daima en iyisini müşterilerimize sunabilmektir. Firmamız nakliye hizmetlerinde; kusursuz taşımacılık, eşya paketleme ve zamanında teslimat hizmetini tamamlamaktadır. Türkiye’nin 81 il ve ilçesine, deneyimli şoförlerimiz ve son model araçlarımız ile nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Yükünüzü hafifletecek ve sizlere sorunsuz bir hizmeti sunacak nakliye firması için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Adana Nakliyat Hizmeti

Adana nakliyat olarak, planlı ve programlı hareket eden ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip firmamız, yaptığı işlerde müşterilerin beğenisini kazanmış ve taşıma sektöründe başarılı sonuçlar elde etmektedir. Nakliye hizmetinde firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize, hemen dönüş yaparak hiç zaman kaybetmeden eşyaları türü, miktarının belirlenmesi için ücretsiz expertiz işlemini yapıyoruz.

Ümraniye Nakliyat Hizmeti
Adana Nakliyat

Yapılan nakliye anlaşması ile müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine, kaliteli hizmeti garantileyen firmamız; eşyaların demontajı, montajı, paketlenmesi gibi tüm aşamalarda titizlikle hareket eder.

Eşyalar, uygun paketleme malzemesi kullanılarak hasar görme riskinin önüne geçilir. Vakti olmayan veya bu tür işlerle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için eşyaların ambalajlama, paketleme gibi birçok hizmet sunmaktayız. Nakliye hizmetinin tüm aşamalarında uzman çalışanlarımız işlemleri gerçekleştirir.

1) Sigortalı Nakliye

Firmamız; müşteri memnuniyetine dayalı verdiği hizmetlerde nakliye işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi gibi tüm işlemler yapıldıktan sonra araçlara özenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyaların, nakliye hizmeti esnasında en ufacık dahi olsa zarar görmesi durumunda müşterilerimizin mağdur olmaması için tüm zarar karşılanır. Merdiven altı diye tabir edilen kişilerden alınan nakliye hizmeti sonrasında, eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu tür durumlarda zararı karşılamak için muhatap alınacak kimse bulunamaz.

 Özellikle şehirlerarası gibi zor ve meşakkatli nakliyat hizmetlerinde, firma araştırması yaparken firmanın sunduğu hizmetler detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Sigortalı şehirlerarası nakliye hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

2) Profesyonel Taşımacılık

Nakliye işlemlerinde başarılı sonuçlar elde edebilmek için iyi bir planlama, uzman ve deneyimli elemanlar, garantili ve güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti daima ön planda olmalıdır. Firmamız, nakliye işlemlerini kurumsal kimliğine zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirir. Nakliye işlemlerinin tüm aşamalarında kapsamlı bir çalışma gerçekleştirilir.

Alanında uzman elemanlarımız ve son teknolojik ekipmanlarımızla, eşyaların hasar görmeden güvenilir bir şekilde nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye hizmetlerine yeni bir soluk getiren firmamız; Türkiye’nin en iyi nakliye hizmetini gerçekleştiren, zahmetsiz ve nakliye işlemlerini müşterileri için pratik bir hale getiren bir firmadır.

3) Eşya Ambalajlama

Nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, eşyaların ambalajlama işlemidir. Birçok kişi için eşyaların ambalajlanması zor bir iştir. Özellikle şehirlerarası taşınma işlemlerinde, bütçenize ve isteklerinize uygun şekilde bir ev bulmak farklı bir çevreye uyum sağlamak gibi birçok problemle uğraşırken eşya ambalajlama işlemleri daha da zahmetli hale gelecektir.

 Firmamız, müşterilerimizin yükünü hafifletmek ve kaliteli hizmet anlayışıyla eşyaların ambalajlama hizmetini gerçekleştirir. Eşyalar, son teknolojiye uygun paketleme malzemeleri kullanılarak ambalajlama yapılır. Taşınma günü veya 1 gün öncesinden eşyalar, ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir.

4) Zamanında Hizmet

Öğretmen, polis, asker, memur, öğrenci gibi birçok kişi görev yeri değişiklikleri nedeniyle taşınmak zorunda kalabilirler. Ayrıca birçok firma, başka şehirdeki firmalar ile iş anlaşması yapmaktadır. Bu gibi durumlarda nakliye hizmetinin zamanında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Firmamız hem bireysel hem de kurumsal nakliye hizmetlerinde müşterilerimiz ile belirlenen tarihler içerisinde nakliye hizmetlerini tamamlar.

Son model araçlarımızın, nakliye hizmetleri öncesinde gerekli bakım ve onarımları yapılır. Ayrıca şoförlerimiz tecrübeli ve uzmanlaşmış kişilerdir. Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti gerçekleştiren firmamız, yol mesafesine ve hava şartlarına göre yaklaşık 1 ile 3 gün içerisinde nakliye işlemini tamamlar. En iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, uzman ve profesyonel elemanları ile belirlenen tarihler arasında nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde yerine getirir.

Adana Evden Eve Nakliyat’a Dair Sorular

Nakliyat hizmeti alacak insanların cevabını merak ettikleri sorulardan toplanan önemli birkaç soru ve cevapları aşağıda verilmiştir. Detaylı bilgi almak ve önemli gördüğünüz sorular hakkında gerekli cevapları almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

  • Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Yaptığımız işlerde daima başarılı olan firmamız; kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunar. Adana evden eve nakliyat fiyatları; eşyaların miktarına, yol mesafesine, talep edilen ek hizmetlere göre değişiklik gösterir. Firmamız, kişiler için maddi manevi değeri yüksek olan evde kullanılan eşyaların zarar görmemesi için ciddi emek ve zaman harcar. Müşterilerine karşı daima ekonomik çözümler sunuyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Adana Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsamaktadır?

Kişilerin hayatını kolaylaştırma ve pratik çözümler sunan evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmamız; evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında demontaj ve montaj, eşyaları paketleme, eşyaların araca taşınması, yeni adreste eşyaların tekrar eve taşınması gibi birçok hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız marangoz hizmeti, kıyafetlerin toplanması gibi hizmetleri de müşterilerimizin talep etmesi doğrultusunda yerine getirir.

  • Hangi İllere Nakliye Hizmeti Sunuyorsunuz?

Adana evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel eşya, evden eve nakliyat gibi tüm nakliye hizmetleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.