Çekmeköy Nakliyat konusunda hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bu yana güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olmuştur.  Hakkımızda detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz. İstanbul genelinde sunduğu kaliteli nakliye hizmeti sayesinde sektörün en başarılı firmalarının başında gelmektedir. Nakliye ve evden eve eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren şirketler arasında, referans çalışmalarımız bizi her zaman ilk sıralara taşımıştır. Eşyalarınızı en kaliteli paketleme malzemeleri ile kaplayarak zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Sektörde ismi duyulmuş diğer şirketler gibi vaatlerde bulunmak amacı ile değil, referans çalışmalarımız eşliğinde güvenle hizmet sunuyoruz.

hakkimizda
hakkimizda

Evden eve nakliyat, eşya nakliyat konularında sektörde belirli belirsiz birçok firma hizmet vermektedir. Size en doğru cevabı verecek olacak elbette işinde tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş olan firmamızdır. Eşyalarınızı güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz ile güvenle taşımaktayız. Firmamıza ait araç filomuz ile sorunsuz ve tam vaktinde eşya taşıma hizmeti sunarak eşyalarınızı istediğiniz sürede teslimini sağlıyoruz. Taşınma sürecini kabus olmaktan çıkararak sizler için pratik bir taşınma işlemi ortaya çıkarıyoruz. Anlaştığımız süre içerisinde eşyalarınızı evinizden istediğiniz adrese kaliteli şekilde taşıyoruz. Bu sayede; taşınma işlemleri için kabus dolu sahneleri, çalışma prensiplerimizle yıkıyoruz.

Şirketimiz nakliyat çalışmaları için sizlere 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak adına eşyanızı emaneti bilerek, o dikkatle hizmet vermektedir. En büyük hassasiyetimiz, müşteri güvenini kazanarak uzun yıllar daha kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır.

Misyon

Çekmeköy Nakliyat firmaları arasında kurulduğumuz günden bu yana misyonumuz kat kat genişlemektedir. İlk defa yola çıktığımız günün misyonunu bugün kat kat genişleten firmamız, sizler için en güvenilir hizmeti sunmak için hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, İstanbul’ un tamamında hem nakliye hizmeti hem de depolama hizmeti için sektörün en başarılı firmaları arasında yerini almıştır.

Vizyon

Nakliye hizmeti sunan şirketimizin en önemli vizyonu, araç filomuzu genişletmek ve Türkiye genelinde kurumsal bir firma haline gelebilmektir. İstanbul dışında bütün illerde, kaliteli nakliye hizmeti ile ulaşmadığımız bir nokta kalmaması birinci hedeflerimiz arasındadır. Bu sayede profesyonel bir iletişim ağı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu kaliteli hizmeti aynı ölçütlerde sizler için sunmayı hedeflemekteyiz.

Çalışma Esaslarımız

Evden eve eşya taşımacılığı ve eşya nakliye işleri yürüten firmamız, kalite ve güvenilir hizmet sunabilmek adına belirli hususları kendisine prensip edinmiştir. Bu çalışmalar kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımız şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Kalitemiz öncelikle eşyanızı evinizden teslim alma kendisini hissettirir. Eşyalarınız evinizden özel paketleme malzemeleri ile paketlendikten sonra evden çıkartılır. Paketlemesini yaptığımız eşyalarınıza maddi hasar gelmesi durumuna karşılık eşyanızı sigortalamaktayız. Eşyanızı kendiniz paketlemeniz halinde ise, eşyanız taşıma esnasında zarar görürse sigorta kapsamına girmeyecektir.
  • Paketlenen eşyanız araç filomuzda yer alan modern nakliye araçları ile yeni belirtilen adrese taşınmaktadır.
  • Eşya taşıma esnasında iki adres arasındaki mesafe anlaşma yapılacak fiyata etki etmektedir. Verilen adresin taşıma yapılacak gün değişmesi söz konusu olmayacaktır.
  • Nakliye işlemi sırasında taşınacak eşya miktarı aracın büyüklüğünü belirleyecektir. Araçlarımız içerisi hijyenik ve modern şekildedir. Kesinlikle korunaklı yapıda bulunan araç filomuz ile temiz bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.
  • Nakliye hizmeti veren şirketimizin bir diğer önemli prensibi, müşteriye karşı şeffaflıktır. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda her müşterimize verilen bilgi şeffaf olmak durumundadır. Bu sayede müşterilerimiz alacakları hizmet hakkında A’ dan Z’ ye bütün ayrıntıları bilerek eşyalarını güvenle teslim etmektedirler. Bu sayede eşyalarını gönül rahatlığı ile teslim etmelerini sağlayarak nakliye sürecini başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetinde kurumsal ve profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Hakkımızda detaylı bilgi için telefonla bize ulaşabilirsiniz.