Sarıgazi nakliyat olarak eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşımasını yapmaktayız. Ev eşyası taşıma ve depolama alanlarında kurumsal hizmetler sunmaktayız.

Sarıgazi Nakliyat Hizmeti
Sarıgazi Nakliyat

Taşınma işi bir nevi eski eşyalardan kurtulma yoludur. Bu süreç ile birlikte uzun zamandır kullanılmayan eşya ve giyecekler ayırır ve değerlendirme yoluna gideriz. Verilecek sağlamlıktakileri ihtiyacı olanlara verir, ihtiyaç olanı bulamıyorsak yardım kuruluşlarına aktarırız. Eski evraklar ve gereksiz her şey geri dönüşüme kazandırırız. Bu noktada Sarıgazi evden eve nakliyat olarak size yardımcı oluyoruz. Siz sadece gereksiz olan, yeni evinize götürülmeyecek olan eşyaları ayırıyorsunuz.

Biz evde diğer kalan tüm eşyaları özenle sarıp, kendi eşyamızmış gibi taşıyoruz. Bu sayede sizi strese sokabilecek bu taşınma olayını tamamen üstlenmiş oluyoruz. Evden eve nakliyat firmaları normalde işinin uzmanı olması gerekir. Eşyalarınızı profesyonel ve kurumsal olan firmalarla taşıyınız. Ancak maalesef piyasada, nakliye firması olduğunu düşünüp, bu işten hiç anlamayan firmalar var. Biz Sarıgazi nakliyat olarak en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Sarıgazi nakliyat olarak, öncelikle taşınacak eşyalar için ön inceleme yapıyoruz. Evin konumu, eşyaların miktarı gibi hesapları yaparak bir organizasyon programı belirliyoruz. Ardından taşıma süresi boyunca tüm eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi için sigortalanıyor. Sökülmesi gereken eşyalar varsa uygun kolileme düzeni alana kadar sökülerek ayrıştırılıyor.

Dolaplarda dahil olmak üzere tüm sökülen eşyalar, yeni gidilen yerde tekrar montajı yapılıyor. Montaj ve de montaj gerektirmeyen diğer eşyalarda özel malzemeler ile zarar almayacak şekilde paketleniyor. Bundan sonraki en önemli süreç, kamyona düzgünce yerleştirilmesidir. Eğer kamyona gelişi güzel koyulursa yolculuk esnasında zarar görmesi kaçınılmaz bir durum olur. Sarıgazi evden eve nakliye olarak anahtar teslimi de diyebileceğimiz bir nakliye sürecimiz mevcuttur. Bizim firma olarak en büyük gayemiz müşterilerin memnuniyetidir. Evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Biliyoruz ki bu sektör büyük ve gelişime açık bir sektör. Bizim gibi pek çok firma burada iş yapmaya çalışıyor. Ayakta kalabilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Sarıgazi Nakliyat Fiyatları

Sarıgazi nakliyat fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaktayız. Fiyat hakkında tam bir rakam söylemek işin gerçeklik boyutunun dışında olur. Çünkü bu iş emek ve insan gücü ile yapılan bir iştir. Üstelik zamana karşı da yapılır. Eşyaların hacmi, miktarı, eski evin mesafesi, dairenin katı, yeni evin mesafesi, kaçıncı kata çıkarılacağı gibi pek çok etken bu fiyatı değiştirecektir. Ancak biz Sarıgazi’de en uygun fiyatla hizmeti vermek için sürekli piyasayı takip ediyoruz.

Sarıgazi Nakliyat Firmaları
Sarıgazi Nakliyat

Araçlarımız ise tam donanımlı olup, asansörlü olması bakımından çok rahat ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul içi tüm ilçelere güvenle eşyalarınızı taşıtmak için Sarıgazi nakliyat olarak sizleri ağırlamaktan gurur duyarız. Sarıgazi nakliyat olarak bu hizmeti uygun fiyatlı verirken kalitemizden de asla taviz vermeden yapıyoruz. Ancak o zaman gayemiz olan müşteri memnuniyetini kazanabiliriz. Nakliyat fiyatları evin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Her evin eşya yoğunluğu aynı değildir. Eşyanın alınacağı kat ile çıkarılacağı kat da fiyat için belirleyici bir unsurdur.

Bazı günler özellikle taşınma sezonunda aynı ekip günde iki ev nakliyesi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle her ev için ayrılan süre eşit olmayacağına göre daha fazla zaman alan evlerin nakliye ücreti daha fazla olacaktır. Bu değişkenin olumlu tarafı ise eşya yoğunluğu az olan evlerin taşınma ücretlerinin daha düşük olmasıdır. Sarıgazi nakliyat fiyatları belirlenirken önemli olan bir diğer değişken de istenen hizmetlerdir. Kolileme ve paketleme hizmeti, elemanlarımız tarafından yapılır.

Bu durumda eğer eşyalara maddi bir zarar gelirse evden eve nakliyat firmamız tarafından karşılanır. Kişiler ekstra ücret vermemek adına paketleme işlemini kendilerini yapmak isteyebilirler. Böyle durumlarda paketleme hatası nedeniyle eşyaya gelen zararda firmamız sorumluluk kabul etmez.

Yapılacak en mantıklı hareket eşyaların taşınmaya hazırlanmasının uzman ekip kadromuza bırakılmasıdır. Biz Çekmeköy nakliyat olarak 30 yıldır eşya değil hayat taşıyoruz. Alemdağ nakliyat hizmetini de en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Sarıgazi nakliyat ücretlerimiz en uygun şekilde belirlenmiştir. Sarıgazi nakliyat firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.