Şile nakliyat olarak her zaman sektöre yenilik getirdik.  Bu sayede de diğer firmalar arasından kolayca sıyrıldık ve lider firma olduk. Bu başarı da siz değerli müşterilerimizin katkıları çok fazladır.

Şile Nakliyat Fiyatları
Şile Nakliyat

Sizin geri bildirimlerinizi dikkate aldık, eksiklerimizi kapattık ve her geçen gün çok daha güçlü olarak yolumuza devam ettik. Her zaman dediğimiz gibi bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir. Kaliteyi en uygun olanaklarla sizlere sunmak ana gayemizdir. Ekip seçerken yanılmamak için ince eleyip sık dokuruz. Ama insanoğlu bu yanılabilir, hata yapabilir. Bunu düşünerek çalışanlarımız ile asla patron işçi ilişkisi kurmayız. Daha çok bir aile gibi yaşarız. Birinin sorunu varsa onu çözer, işine odaklanmasını sağlarız. Şile evden eve nakliyat hizmetinde nasıl en iyi olduysak diğer kardeş hizmet olan eşya depolama alanında da o kadar iyi olduğumuzu biliyoruz. Paketlemede temiz malzemeler kullanmaktayız. Evden eve nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Biz tüm bu hizmetleri siz değerli müşterilerimizin daha iyi bir hizmet alması için yapıyoruz.

Eşya depolama, son zamanlarda çoğu insanın sıklıkla tercih ettiği ve talepte bulunduğu hizmetlerin başında geliyor. Eğer sizin de bu hizmetle ilgili talepleriniz olursa biz buradayız. Eşya depolama hizmeti hakkında bilgisi olmayan müşterilerimize kısa bir bilgi vermek isteriz. Eşya depolama hizmeti ile atmak istemediğiniz eski eşyaları ya da evinizde, iş yerinizde fazladan bulunan eşyalar için özel bir alan kiralayarak orada muhafaza edebiliyorsunuz. Küçük bir ücret karşılığında alacağınız bu hizmet ile dilediğiniz kadar eşyanızı orada tutabilir, istediğiniz zamanda aldırabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinin en çok tutulan tarafı güvenli oluşudur. Eşyalarınız kameralı sistem sayesinde sürekli kontrol edilmektedir. Sadece çalıntı için değil, havadan kaynaklı sorunlardan dolayı oluşacak nemden de etkilenmemesi için odalarda özel nem alıcı cihazlar ile ısı dengeleyerek eşyalarınızı koruyoruz. Sadece bu kadar da değil. Oluşabilecek bir böceklenme ve haşerelerden kaynaklı zarar gelmesinin önlenmesi için de özel cihazlar ile haşere kovucular bulunmaktadır. Şile nakliyat hizmetini uygun bir fiyata gerçekleştiriyoruz.