Taşdelen evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Ev eşyası taşıma işleminde titiz bir çalışma yapmaktayız. Büyükşehirler de kat sayıları yükseldikçe taşınma işlemleri o kadar zorlaşmaya başladı. Çekmeköy ’de son dönemlerin yükselen yıldızı olmaya aday bir ilçemiz olarak ardı ardına yükselen binaları ile dikkatleri çekmeye başladı.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat
Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Artan Çekmeköy nakliyat talepleri ile birlikte sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti nasıl sunduğumuzdan bahsetmeyi uygun bulduk. Taşdelen’de yeni gelişen bölgelerinde alt yapı sorunları çok fazla olmasa da eski sokakların olduğu mahallelerde taşınma işlemleri zorlu bir süreçtir. Özellikle dar sokaklar, dar merdivenler ve taşınma için asansör kullanımına izin verilmiyor olması da taşınma işlemlerini gittikçe zorlaştırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı taşınma işlemleri gözünüzde büyüyor mu? Merak etmeyin! Biz sizin için tüm bu süreci kolaylaştırmaya ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Taşdelen evden eve nakliyat hizmetimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz taşınacak olan eşyalarının zarar görmeden, kayıp olmadan, hızlı ve temiz bir şekilde taşınmasını istemektedirler.

Son teknoloji araçlarımız ve konusunda uzman personelimiz ile biz tüm bu hizmetleri tek kalemde sunacağımızın taahhüdünü sizlere veriyoruz. Hemen iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan bizi arayabilir, iletişim formunu doldurarak yerinde inceleme için ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde sizlerin emanetiniz olan eşyalarınız bizlerin güvencesi altına alınmaktadır. Bu amaçla çıktığımız bu yolda kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürebilmek için evden eve nakliyat talebi olması halinde atacağımız ilk adım yerinde ekspertiz hizmetidir. Bize iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşmanız halinde eşyaların taşınacak olduğu adrese ekspertizimiz gelerek yerinde inceleme gerçekleştirmektedir. Bu inceleme ev eşyalarının çokluğundan büyüklüğüne bakar. Evin konumundan kaçıncı katta olduğuna ve de monte edilip yeniden monte edilecek eşyaların neler olduğuna kadar kapsamlı bir incelemeyi içermektedir. Taşınılacak olan yeni adrese olan mesafe ve kat yüksekliği ile birlikte ekspertizimiz, evden eve nakliye hizmetimiz ile ilgili bir teklif hazırlayarak size sunacaktır.