Ümraniye nakliyat olarak taşınma sürecinizi eziyet olmaktan çıkartıyor keyif alacağınız bir sürece dönüştürüyoruz.  Bir yerden başka bir yere taşınmanın ne kadar zor bir süreç olduğunun farkındayız. Bu yüzden sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermek amacıyla, yıllardır titiz bir çalışma sürdürüyoruz. İşimize sıradan bir iş olarak bakmıyor, her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Uzman kadromuzla size sunacağımız hizmet ve karşında göreceğimiz memnuniyet büyük arzumuz.

Ümraniye Nakliyat Hizmeti
Ümraniye Nakliyat

Bu yüzden nakliyat konusunda ki hiçbir yenilikten kaçmıyor, tüm yenilikleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Evden eve nakliyat, bir yerden başka bir yere eşya taşıma anlamına gelir. Ancak firmamız işini bu kadar basite indirgemez. Bir nakliyat firması seçerken kişilerin neler aradığının farkındayız.

Öncelikle müşterilerimiz ile ilişkimiz tamamen güvene dayalıdır. Bizi aradığınız her an ulaşabilir, aklınızda ki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin kolay bir taşınma süreci geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Eşyalarınızı sadece sökmekle kalmıyor, dilerseniz tüm eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Böylece siz de hiç yorulmadan taşınma sürecinizi atlatmış oluyorsunuz.

Yeni taşınacağız yer yüksek bir kattaysa ve binanızda yük asansörü yoksa, ya da eşyanız asansöre sığmayacak büyüklükte ise hiç endişe etmeyin. Asansörlü taşıma sistemi adı verilen modüler bir yöntem ile eşyalarınızı evinizin bulunduğu kata hiçbir zarar vermeden taşıyoruz. İster parça eşya olsun ister tüm ev eşyası olsun size vereceğimiz hizmet kalitesi ile eşyalarınız güvende. Ümraniye nakliyat firmalarını araştırdığınızda birçok nakliye firması ile karşılaşabilirsiniz.

Ümraniye, lokasyon olarak merkezi ve kalabalık bir ilçe olduğundan nakliyat firmalarının sayısı oldukça artış göstermiştir.  Burada önemli olan kafanız karışmadan en doğru kararı vermenizdir. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile size en iyi, en temiz hizmeti vermekten onur duyar. Bizi diğer firmalardan öne çıkaran şey, müşterilerimize verdiğimiz güvendir. Sizinle sözleşme yapmadan yola çıkmıyor, eşyalarınızı sigortalamadan hareket etmiyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimiz. Nakliyat firması seçimi yapmadan önce araştırma yapmanızı, bizim hakkımızda ki yorumları okumanızı öneririz.

Ümraniye Nakliyat Fiyatları

Ümraniye nakliyat fiyatları konusunda uygun fiyat sunmaktayız. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle siz ne zaman isterseniz hizmetinizde olmaktan onur duyarız. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri sırasında hizmet bedelinin belirlenmesinde birkaç faktör bulunmaktadır.  Eşyaların büyüklüğü, eşyaların adeti, nakliye yapılacak yolun uzunluğu gibi başlıklar fiyat belirlemede ana unsurları oluşturmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları belirlemesinde detaylı fiyat için şu başlıklar dikkate alınmaktadır.

  • Eşya adeti
  • Eşyaların boyutları
  • Yol mesafesi
  • Nakliye sırasında çalışacak eleman sayısı
  • Ekstra istenen koruma paketleri
Ümraniye Nakliyat Ücretleri
Ümraniye Nakliyat

Fiyat bilgisi almak için müşteri hizmetleri arandığında, genelde ortalama bir fiyat verilmektedir. Asıl fiyat belirlemesi için evinize gönderilen uzman kişi tarafından fiyat tespiti yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların sayımı sonrası toplam adete göre fiyat verilmektedir. Bir diğer aşama olarak da taşınacak eşyaların boyutu hesaplanmaktadır. Küçük boyutlu eşyalar ve büyük boyutlu eşyalar için fiyat düzeyi farklılık göstermektedir. Eşyalar ile ilgili fiyat belirlemesi yapıldıktan sonra eşyaların nakliyesinin yapılacağı evler arası mesafenin de hesaba dahil edilmesi gerekmektedir.

Nakliye sırasında çalışacak eleman sayısı, ekstra istenen koruma paketleri gibi durumlarda hesaplanarak fiyat verilmektedir. Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi için eşyaların boyutuna uygun büyüklükte araçlar ve korumalı araçlar tercih edilmelidir. Mevsim şartlarına uygun olarak araçlar dizayn edilmiş olmalıdır. Yağmurlu ve karlı zamanlarda brandalı araçlar, çok güneşli havalarda güneş ışığından koruyucu korumaları olan araçlar tercih edilmelidir.

Tüm bu ihtiyaçlara uygun araç filosuna sahip bir nakliyat firması ile çalışmak kaliteli hizmet için gereklidir. Ümraniye nakliyat araç filosu tüm şartlara uygun genişlikte bir araç kapasitesine sahiptir. Tüm araçlar nakliye hizmetine uygun tasarlanmıştır. Özel korumalı brandalar ile kötü hava koşullarında eşyalar zarar görmemektedir. Eşyalar araçlar içinde özel aparatlar ile sabit tutulmaktadır. Bu aparatlar sayesinde eşyalar sarsılmadan, sağlam şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Yüksek katlı evlerde oturan kişiler için asansör sistemli araçlar kullanılmaktadır. Genellikle evleri yüksek katlarda olan kişiler eşya taşınmasında sıkıntı yaşamaktadır. Eşyaların o katlardan indirilmesi büyük bir eziyete dönüşmektedir. Alemdağ nakliyat hizmetini de vermekteyiz. Ümraniye nakliyat alanında lider firmayız.